Başarılı bir girişimci olmak için, sadece işinizi değil tüm hayatınızı kapsayan bir şirket kurmalısınız.

İnternet kültürünün her zamankinden hızlı geliştiği, bilgi ve paylaşımların en üst düzeyde olduğu ve ülkemizde Web 2.0 anlayışının iyiden iyiye harmanlandığı günümüzde sektörel bazda yaşanan gelişmelerin lokal ve global etkilerini hep birlikte izlemekteyiz.

Takip ettiğimiz gelişmeleri çoğunlukla zaman problemleri sebebiyle yüzeysel bir şekilde inceleyebiliyor ve farkında olmadan bazı önemli detaylarını atlayabiliyoruz. Bu yüzden birçok gelişmeyi eksik verilerle yorumluyor ve yanlış kaynaklarla ilişkilendiriyoruz.

Genel olarak sektörel gelişmelerle ilgili önemli detaylara dikkat çekeceğim değerlendirmelerimi paylaşmak üzere yayına aldığım http://www.mustafahadra.com‘u meydana getirme amacım internet dünyasında süre gelen yenilikleri ve gelişmeleri yeniden paylaşan bir blog meydana getirmek DEĞİL, üzerine konuşmaya değer konu başlıklarını irdeleyen ve aynı konuda söyleyecek sözü olanlarla birlikte incelemelerin yapıldığı bir paylaşım noktası oluşturmak. Bu kapsamda ilgi duyduğunuz paylaşımlara fikir ve görüşlerinizle katkıda bulunmanızdan memnuniyet duyacağım. Ayrıca eleştirilerinizi de hiç çekinmeden bana iletebilirsiniz.

Bu arada http://www.mustafahadra.com‘un altyapı ve tasarım çalışmalarını büyük bir sabır ve içtenlikle gerçekleştiren BlogDestekBurak Dönertaş‘a bu profesyonel çalışma için teşekkür ediyorum ve yeni çalışmalarını ilgiyle bekliyorum.

En kısa zamanda yeni paylaşımlarla görüşmek dileğiyle..

 
This site is using Web Stats, created by emailextractor14.com