Başarılı bir girişimci olmak istiyorsanız ilk iş olarak egonuzu öldürün.

Şirketçe, tüketici, KOBİ ve büyük işletmeler için gerekli tüm bilgi, araç ve servisleri bir araya getiren Türkiye’nin ilk ticaret platformudur.

Ticari alıcı ve satıcılarının biraya gelerek yeni iş fırsatları edinmelerini ve ticaret hacmini geliştirmelerini sağlayan Şirketçe’de Eylül 2010′dan bu yana Proje Yöneticisi olarak görev almaktayım.


tr.tc logoAvrupa merkezli adRom AG kuruluşu olan Boğaziçi İnternet Teknolojileri, Alan Adı, Kolay Site ve E-Posta Çözümleri konusunda hizmetlerini TR.TC markasıyla sunmaktadır.

Boğaziçi İnternet Teknolojileri‘nde Genel Müdür olarak ürün ve hizmetlere yönelik global pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, operasyonların yönetimi, mevcut servislerin yeni ihtiyaçlara göre geliştirilmesi, lokasyon bazlı ürünlerin çeşitliliği ve verimliliğinin artırılmasından sorumlu oldum.

sporstudyo2

2007 yılında Türkiye ve Dünya’dan tüm spor gelişmelerini sunan spor haber portalı SporStüdyo.com‘u kurdum.

Online mecrada kendini kabul ettiren ve kısa zamanda büyük kitlelere ulaşmayı başaran Spor Stüdyo’da Proje Yöneticisi olarak reklam, pazarlama, haber merkezi yönetimi ve interaktif servislerin geliştirilmesinden sorumlu oldum.

Portalın reklam faaliyetlerini sürdürmek üzere birçok interaktif reklam ajansıyla uzun süreli çalışmalar gerçekleştirdim.

Yayın hayatı süresince popülaritesi yükselen SporStüdyo, 2008 yılında Avrupa merkezli adRom AG tarafından satın alındı ve grubun Türkiye’deki kuruluşu Boğaziçi İnternet Teknolojileri‘nde Genel Müdür pozisyonunda görev almaya başladım.

ekopusulaEkoPusula.com, 2006 yılında yayın hayatına başlayan ve kuruluş aşamasından itibaren çalışmalarında yer aldığım bir Ekonomi ve İş Dünyası portalıdır.

Sektörden en son gelişmeleri, uzman röportajları ve söyleşileri profesyonellerle buluşturmak üzere hayata geçirilen projenin kuruluş aşamasında Koordinatör olarak, yayın hayatı süresince Genel Yayın Yönetmeni olarak yayın kalitesinin artırılması, röportaj ve söyleşilerin organize edilmesi ve markanın hedef kitleye tanıtılmasına yönelik faaliyetlerde bulundum.

 
This site is using Web Stats, created by emailextractor14.com